SANAL REHBER bir rehberdir. Türkiye çapındaki firma, marka, kişi, hizmet, ürün ve hizmetleri kolay, anlaşılır ve bulunur bir kategorizasyon anlayışı ile indeksler ve sizlere matbu ve online rehberler vasıtasıyla sunar.

SANAL REHBER heryerdedir. Her kanaldan size veri ulaştırmaya çalışır. Online dünyada en iyi şekilde https://sanalrehber.com anasitemiz ve alt sitelerimizle üyelerimizi kaydederiz. Bunu herkes yapıyor derseniz biz de deriz ki artık kimsenin yapmadığı Basılı Rehber yapıyoruz ve çok etkin bir dağıtım metodu ile insanlara ulaştırıyoruz. Yakında APP’de de olacağız.

SANAL REHBER bir ekip işidir. 20 yıl önce başladığımız internet serüveninde şimdi bu zamana kadar ki tüm tecrübemizi Rehber Kayıtlarını oluşturma, girme, yönetme ve güncellemeye hasrediyoruz.

SANAL REHBER bildiğiniz birçok arama motorundan daha eskidir. Ve şu an kullanmakta olduğunuz pek çok teknoloji fikir aşamasında SANAL REHBER’de vardı.

SANAL REHBER güvenilir bir backlink sağlayıcıdır. SEO desteğine ihtiyaç duyan bütün markalar SANAL REHBER’e kayıt olmalılar. sanalrehber.com domaini görüldüğü gibi (Creation Date: 1998-08-21T04:00:00Z) 20 yıl önce tescil edildi. Asla kara listeye alınmadı. Tertemiz kaldı. SANAL REHBER’e kayıt olanlar SEO sürecinde bir adım önde olurlar.

SANAL REHBER tertemizdir. Çünkü toplumun kirli ve utanılacak iş alanlarını asla REHBER’e eklemez.

SANAL REHBER farklıdır. Çünkü biz YÜZYÜZE temas kurarak Rehber Kaydı yaparız. (Onaylı olanlar) Hazır botlarla internetten toplanan ham veri ile işlem yapmayız.

SANAL REHBER işe yarar. Çünkü biz işi önemseriz. Rehberimizden faydalanmak isteyenlerin vaktini de önemseriz. BOŞ, GEREKSİZ, MALAYANİ yönlendirmelerle kimseyi oyalamayız. Bu sayede elde edilen hit ratingini üçkağıtçılık addederiz. En az tık sayısı ile veriye ulaşmayı ise erdem sayarız.

SANAL REHBER bir Namık Erdem KAYA projesidir. Internet’in ülkemizdeki ilk dönemlerinden beri web, eticaret, e-iş ve IT yörüngeli projeler üreten bir beyin Namık Erdem KAYA ve onun sabrı var SANAL REHBER’in arkasında.